fbpx
19843
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19843,oxygen-body,stockholm-core-1.1,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

   10/10

SKI TELGÁRT POČASIE

AKTUALITY A PODUJATIA

  • CENOVO VÝHODNÝ SKIBALÍK V HOTELI TELGÁRT UŽ DOSTUPNÝ

    Zažite pravú zimu na horách. Najlepšia lyžovačka je pod Kráľovou hoľou!Ponúkame pre vás zimné pobytové balíky v Hoteli Telgárt za bezkonkurenčné ceny so skipassmi do lyžiarskeho strediska Ski Telgárt vzdialeného iba cca 900 m od hotela. Cenník a kontakt nájdete na www.hoteltelgart.sk/skibalik...

  • APARTMÁNY PRI VLEKU A CHATY S WELLNESS VOĽNÉ TENTO VÍKEND

    Rezervácie, ceny na rezervacia.skitelgart.sk/booking...

  • RETRO LYŽOVAČKA TÚTO SOBOTU 28.1.2023

    Túto sobotu 28.1.2023 sa v Ski Telgárt ocitneme v minulosti. Prehľadajte šatníky, pivnice, pôjdy a hľadajte staré vetrovky, oteplovačky, kombinézy, čiapky či čelenky, v ktorých ste lyžovali v 80tych a 90tych rokoch. Tí, ktorý prídu takto oblečení, LYŽUJÚ CELÝ DEŇ IBA ZA POLOVICU Najbláznivejšie, najoriginálnejšie......

O STREDISKU

Rozvíjajúce sa moderné stredisko pre rodiny aj náročných lyžiarov

Areál je vhodný pre široký okruh vyznávačov zjazdového a freeridového lyžovania alebo snowboardingu od rodín s deťmi až po náročných lyžiarov. 10 zjazdoviek a 7 vlekov sa nachádza v nadmorskej výške od 905 až do 1305 m a ich celková dĺžka je 6,5 km. Silný zážitok umocňuje nádherný výhľad na majestátnu Kráľovu hoľu a unikátne viadukty.

Nové, kvalitnejšie služby a spokojní zákazníci

Ponúkame vám možnosť najesť sa reštaurácií Koliba pod Kráľovou hoľou, občerstviť sa v Apreski bare pod Tresníkom alebo užiť si nádherný výhľad na Kráľovú hoľu v ľadovom bare. Okrem toho sa v areáli nachádza požičovňa lyží, skiservis, lyžiarska škola a úschovňa lyží.

Pozrite si kompletný cenník naších služieb.

UBYTOVANIE

Chaty Ski Telgárt sú krásne a štýlové novozrekonštruované ubytovacie zariadenia s wellnessom a výhľadom na Kráľovú hoľu. Nachádzajú sa priamo v centre obce Telgárt iba 1 km od lyžiarskeho strediska Ski Telgárt.

Apartmány Ski Telgárt priamo v areáli lyžiarskeho strediska Ski Telgárt. Dva apartmánové domy postavené vo vidieckom štýle sú umiestnené v atraktívnej lokalite na vyvýšenom mieste s výhľadom na Kráľovu hoľu, hrebeň Nízkych Tatier a unikátne telgártske viadukty.

Hotel Telgárt sa nachádza iba 900 m od lyžiarského strediska. Hotel ponúka ubytovanie v 2 až 6 lôžkových izbách. V hoteli sa nachádza veľkokapacitná reštaurácia, konferenčná miestnosť či herňa. K dispozícii je aj bazén so saunou a vírivkou.

Najaktuálnejšie informácie nielen o našom stredisku nájdete na Facebooku. Staňte sa našim fanúšikom.

English EN Hungarian HU Slovak SK