fbpx

Lyžiarska škola

V našej lyžiarskej škole sme tu, aby sme vám poskytli nezabudnuteľný zimný zážitok na svahu. Bez ohľadu na to, či ste začiatočníkmi, ktorí si ešte len budujú svoje prvé stopy v snehu, alebo pokročilými lyžiarmi, ktorí hľadajú výzvu na náročných svahoch, máme pre vás lekcie, ktoré vás oslovia.

Možnosti:

 • Individuálne lekcie (lyže, snowboard) - pre jednotlivcov, najefektívnejšia forma výuky. Lekcia je prispôsobená individuálnym požiadavkám a želaným cieľom. 

 

 • Lyžiarska škôlka - špeciálne oddelené bezpečné miesto v lyžiarskom stredisku, kde nájdete zábavnú trať s rôznymi prekážkami prispôsobenú schopnostiam vašich detí. S odborným vedením našich lyžiarskych inštruktorov dosahujú naši najmenší od 3 rokov rýchly a efektívny pokrok. Prvé skúsenosti na lyžiach sú spojené s hravým učením a bezpečnosťou. Deti sa učia v skupine, čo je pre ne zábavnejšie a motivujúcejšie. Rodičia si môžu zatiaľ v kľude polyžovať a my sa im postaráme o ich ratolesti. Minimálna účasť sú 2 deti v skupine.
  • Prázdniny, sviatky a víkendy
    • Variant 1/2 dňa (10:00-12:00) alebo (13:00 - 15:00)
    • Variant  Celý deň (bez obeda)- (10:00-12:00) a (13:00-15:00), možnosť obeda s babysittingom

 

 • Skupinové lekcie - pre partiu kamarátov, rodiny, ktorí chcú rozvíjať svoje lyžiarske schopnosti spoločne, počet 4-8 osôb. Zábavná forma výuky, kde je pokrok zaručený, ale podriadený najslabšiemu členovi skupiny, preto je dôležité, aby boli členovia skupiny približne na podobnej úrovni.

 

 • Lyžiarske kurzy- pre materské, základné aj stredné školy, teambuilding pre firmy

 

 • Skialp začiatočník - pre lyžiarov, ktorý chú zažiť niečo špeciálne a vyšľapať si kopec po vlastných, oboznámiť sa so skialpinistickým výstrojom, technikou efektívneho šľapania a pohybovania sa vo voľnom teréne.

 

Pridajte sa k nám a objavte krásu zimy na svahu. Nech je to pre vás zimný oddych, rodinný výlet alebo výzva, sme tu, aby sme vám pomohli získať nezabudnuteľné zážitky na snehu. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, a radi vám pomôžeme s výberom tej správnej lekcie pre vás. Tešíme sa na stretnutie na svahu a spoločné zimné dobrodružstvo!

Kontakt:

Lyžiarska škola Telgárt REBIT

lyziarska.skola.telgart@gmail.com

+421 908 833 173

Budova oproti Kolibe.