fbpx
22515
post-template-default,single,single-post,postid-22515,single-format-standard,stockholm-core-1.1,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

RETRO LYŽOVAČKA UŽ TÚTO SOBOTU!

V sobotu 25.1.2020 sa v Ski Telgárt ocitneme v minulosti. Prehľadajte šatníky, pivnice, pôjdy a oprášte staré vetrovky, oteplovačky, kombinézy, čiapky či čelenky, v ktorých ste lyžovali v 80tych a 90tych rokoch.

Tí, ktorý prídu takto oblečení, LYŽUJÚ CELÝ DEŇ IBA ZA POLOVICU! Platí to pre všetkých vyparádených – dospelých, juniorov aj deti.

Najbláznivejšie, najoriginálnejšie či najfarebnejšie outfity odmeníme. O zábavu sa po celý deň bude starať DJ Andy L s jeho OLDIES PARTY.

Pochutiť si budete môcť na retro škvarkovej pomazanke, chlebe so šmalcom a cibuľou alebo miešanými drinkami. Dávame do pozornosti akciu Tatranského čaju 3+1 panák zadarmo.🥃

Staré lyže kvôli bezpečnosti nechajte radšej doma 🙂

S vaším oldschool oblečením sa ukážete v pokladni a my vám dáme skipass za polovicu. Musíte byť oblečení od hlavy po päty, iba jedna časť odevu nestačí (ak budete mať iba čiapku, alebo iba vetrovku, na skipass za polovicu nebudete mať nárok 🙂 ) Zľava platí iba na celodenné lístky.

Večerné lyžovanie bude v sobotu od 17:30 do 20:30 hod.