fbpx
23738
page-template-default,page,page-id-23738,oxygen-body,stockholm-core-1.1,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Hotel* sa nachádza na okraji dediny Telgárt. Lyžiarske stredisko Ski Telgárt sa nachádza iba 900 m od hotela. Hotel ponúka ubytovanie v 2 až 6 lôžkových izbách. Izby sú po rekonštrukcii a všetky sú so sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, toaleta). V hoteli sa nachádza veľkokapacitná reštaurácia, konferenčná miestnosť či herňa (ping-pong, stolný futbal, stolné hry). K dispozícii je aj bazén so saunou. Hotel je určený hlavne pre väčšie skupiny osôb, tábory, turistov, školy v prírode či lyžiarske zájazdy.

REZERVÁCIA

AKTUÁLNA PONUKA V HOTELI TELGÁRT

SKI BALÍK

Ponúkame pre vás zimné pobytové balíky v Hoteli Telgárt za bezkonkurenčné ceny so skipassmi do lyžiarskeho strediska Ski Telgárt vzdialeného iba cca 900 m od hotela.

SKI BALÍK

Ubytovanie priamo v areáli lyžiarskeho strediska Ski Telgárt.

Dva apartmánové domy postavené vo vidieckom štýle sú umiestnené v atraktívnej lokalite na vyvýšenom mieste s výhľadom na Kráľovu hoľu, hrebeň Nízkych Tatier a unikátne telgártske viadukty.

K dispozícií je 27 apartmánov s kapacitou 8 resp. 3 osoby. Celková kapacita 120 lôžok.

ONLINE REZERVÁCIA

Chaty Ski Telgárt sa nachádzajú priamo v dedine, 1 km od lyžiarskeho strediska Ski Telgárt. V našom porfóliu sa momentálne nachádza 7 chát s kapacitou 4 až 16 osôb. Tri z nich sú na vedľa seba. V Chate Chmaroška sa nachádza aj privátne wellness, ktoré môžu využiť aj hostia z ostatných chát.

ONLINE REZERVÁCIA